Auto alerty bez chaosu

Car Hunter

Ponuky áut. Zoradené pre teba.

Nastav si alerty na obľúbených portáloch. Car Hunter prijme emaily, odstráni duplicity a pripraví prehľadný report.

mobile.de · AutoScout24 · willhaben.at

Od alertu k rozhodnutiu

Ty hľadáš auto. Car Hunter upratuje výsledky.

  1. 01

    Vytvor hunt

    Pomenuj hľadanie a nastav, kedy chceš dostávať reporty.

  2. 02

    Pripoj alert

    Použi svoju Car Hunter adresu v uloženom vyhľadávaní portálu.

  3. 03

    Porovnaj ponuky

    Nové autá nájdeš bez duplicitných emailov v jednom reporte.

Jedno miesto pre každý hunt

Nové ponuky uvidíš v prehľadnom reporte

Car HunterNový report
BMW 330d Touring
Mercedes E250
Nissan Navara

Najnovší report

BMW 330d Touring

BMW 330d xDrive Touring

3 nové ponuky

18 900 €

BMW 330d M Sport

3 nové ponuky

21 500 €

BMW 330d Luxury Line

3 nové ponuky

19 750 €

Začni jednoducho

Prvú verziu plánov ešte doladíme pred spustením platieb.

FREE

0 €

mesačne

Na vyskúšanie celého Car Hunter workflow.

Aktívne hunty
1
Reporty denne
1
Začať zadarmo

START

Pripravujeme

9,90 €

mesačne

Pre pravidelné a náročnejšie hľadanie auta.

Aktívne hunty
1
Reporty denne
1

START PRO

Pripravujeme

19,80 €

mesačne

Pre pravidelné a náročnejšie hľadanie auta.

Aktívne hunty
1
Reporty denne
1

Presné limity a cenu nastavíme pred spustením Stripe platieb.

Tvoje ďalšie auto môže prísť emailom.

Vytvor si prvý hunt a nechaj Car Hunter spracovať zvyšok.

Začať zadarmo